MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtöljer 6834252
nr 683 4252
Emmafåtöljer
Ett par, 1880-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 februari 2011
kl 19:02:45
950 kr
750 kr
850 kr
950 kr